PADcast #264 – To był rok…

PADcast #264

Robert Fijałkowski

Gra na (prawie) wszystkim, dba o społeczność tego miejsca :-). Znajdziesz mnie na Twitterze i .

Zobacz także:

 • Silent Berserker

  ” WiiU to takie Kelly F. ” hehe mistrzostwo I’m triggered.

 • Kaz

  Bardzo ciekawe podsumowanie roku, podoba mi się taka formuła.

  Natomiast sporym zaskoczeniem jest to, że 2/3 składu odcinka kupiło Switcha. Zastanawiam się czemu akurat teraz Dawid i Robert podjęli taką decyzję? Promocji specjalnych nie było, więc obstawiam przegrany zakład. Albo z tira wypadły. Innej opcji nie ma :) .

  Z całego składu tylko Piotrek i Tomek nie mają Switcha. Tomek to pecetowa konserwa i nie podejrzewam go o kupno Switcha, a Piotrek kupi go w tym roku (bo Metroid). Nintendo przejmuje ten podcast!

 • Krzysztof Kotarba

  Osobiście mam gdzieś 4K… jeżeli gra nie ma 60 fpsów to nie da się. Jak kupiłem wiedźmina 3 to nie mogłem grać w 60 fps nawet na najniższych na moim starym kompie to odłożyłem grę, teraz w niego mogę spokojnie cisnąć w 60+ fps i jest super. Osobiście bardziej mnie interesuje HDR niż 4K.

  Loot boxy rozumiem w grach darmowych, małych dev teamów, onlinowych bazujących na własnych serwerach itp wtedy kosmetyczne loot boxy są uzasadnione bo opłacają ekipę co je robi i zaplecze aby gra dalej żyła. Loot boxy pełnopłatnych grach i to na dodatek wpływające na statystyki oraz cały game design to jest kurwa rak i trzeba tępić. Nie ma nic gorszego jak gra, która jest wydmuszką zbudowaną wokół psychologii uzależnienia.