PADcast #250 – Ćwierć tysiąca

PADcast #250

Robert Fijałkowski

Gra na (prawie) wszystkim, dba o społeczność tego miejsca :-). Znajdziesz mnie na Twitterze i .

Zobacz także:

 • Shreed

  Cześć, jako że słucham Padcastów głownie prowadząc samochód ;) nie miałem wcześniej okazji pozostawić komentarza ale po dzisiejszym odcinku poczułem się wywołany do tablicy. od 15 lat jestem użytkownikiem PC i jedyna konsola z jaka miałem w życiu styczność to Tablet Shield ;) Padcastów słucham natomiast regularnie już od 4 miesięcy i bardzo doceniam całą redakcję za waszą twórczość i pasję do gier. Pomimo żę zapewne nigdy nie zamienie klawiatury i myszki na Pada wasze materiały często inspirują mnie do sięgania po nie znane mi wcześniej tytuły i postrzegania gier z innej perspektywy. Bardzo wam za to dziękuje a jednocześnie proszę o waszą ocenę nt nadchodzących na PS4 tytułów: Skyrim VR i Fallout 4 VR. W mojej ocenie te gry mogą odmienić przyszłość nie tylko VR ale również samych konsol. Ja sam z miłą chęcią zainwestowałbym te 6 tys zł (Konsola, oklukary, move, kamera itd) dla tych produkcji. A jak jest wasza ocena?

  • Szanujemy @disqus_Sf0hzAHbzU:disqus pozdro!

 • Sasilton Mihawk

  Krytykuj wymienienie GTXów w PC, a potem zamów Xboxa One X.

 • Piotr Ziętal

  Nie zrozumcie mnie na opak, ale z okazji jubileuszu postanowiłem, że wrócę do słuchania Padcastu, a tu problemy z wysławianiem, monotonne, nudne monologi, jakieś granie w tle, nic ciekawego na 250-ty odcinek, generalnie to chyba nikomu nie chciało się nagrywać? Nawet u Tomka brak firmowej ekscytacji i energii. Wrócę znów za jakiś czas

  • @piotrzital:disqus nie możemy pasować każdemu, tak samo jak rzyganie z 10 piętra mieszkania rodziców ;)

   • Piotr Ziętal

    Trafna uwaga. Chyba po prostu miałem nadzieję na jubileuszowy odcinek jakiś specjalny i dlatego marudzę.

    • Ostatnie tygodnie nie były dla nas łaskawe, nadal jeszcze kulejemy, ale widać już horyzont.

 • Growy South Park nie jest tylko dla fanów serialu. Sam nim nie jestem, a sam serial jest zwyczajnie nudny mimo kilku momentów. Może jakbym zaczął od odcinków tych bardziej ‘na czasie’ to wrażenia mogłyby być zdecydowanie inne. Na nowego czekam bo z Kijkiem Prawdy miałem dużo zabawy.
  Co do LA Noire to mimika się w ogóle nie zestarzała. Ok. tygodnia temu grę sobie odświeżałem na PC i dalej jest to najlepiej wykonana mimika w grach wideo. Z racji, że remaster ma mieć usprawnienia graficzne może ona być jeszcze lepsza dzięki lepszym szczegółom twarzy.
  Miasto było bardzo duże i świetnie odwzorowane. Przejechanie z jednego końca na drugi zajmuje dobre 30 minut.
  W Team Bondi działy się takie rzeczy, że ludzie pracowali znacznie więcej niż powinni a dodatkowo nie wypłacano im pensji. Studio było winne pracownikom chyba około miliona dolarów.
  Szkoda, że studio zostało zamknięte bo ich następna gra zapowiadała się naprawdę ciekawie.

 • Patryk Ż.

  “one million troops”, “game…the game” i “upadła kurwa z orientu”. Skisłem. Tomasz wyrabia się. Dzięki Panowie. Uwielbiam was

 • Patryk Ż.

  Mam pytanie do Dawida: “co się stało, że od jakiegoś czasu “nagrywasz z kibla”?