Gość Niedzielny – S4 #1

Piotrek Modzelewski

Mocno zajarany motoryzacją człowiek, który funkcjonuje dzięki herbacie i coca-coli. Nie mam ulubionego gatunku - gra po prostu musi mieć w sobie to "coś". I nie chodzi mi o The Thing wyskakujące z pudełka.

Zobacz także:

 • b00mm00d

  Co do tego DLC do Shadow of War to chyba nie jest tak pięknie jak podajesz w filmie. Z informacji w necie można się dowiedzieć ze TYLKO hajs ze sprzedaży DLC na terenie USA trafi do rodziny zmarłego dewelopera a hajs z Europy i reszty świata trafia do WB. Dla mnie jeśli okażę się to prawdą będziemy mieli do czynienia niestety z najgorszym DLC w dziejach !!!

  • Vramin

   Nie zgodze sie. Jak dla mnie to swietna forma tak uczczenia pamieci zmarlego jak i pomysl na DLC. No i plazo prosze, piec dolcow? Wiecej placilem za pakiety kamo do BF :)

   • b00mm00d

    Dobra to może bardziej to zobrazuje :) Zacznę od założenia że to DLC sprzeda się powiedzmy w 100 000 szt na całym świecie i niech 10% będzie z USA.

    100tyś * 5 $ = 500tyś $
    10% * 500tyś $ = 50tyś $
    3,5 $ trafia do rodziny czyli daje to nam 35tyś $

    Więc podsumowując WB dostaje 465 000 $ a rodzina dostaje 35 000 $ (TYLKO 7,5 %)
    Myślisz że Monolith tak chciało upamiętnić kolegę ? (W postaci płatnego DLC które niektórzy nazywają rakiem gier + deweloper przegrał walkę z prawdziwym rakiem).
    Niestety ja się czuje bardzo zniesmaczony taką sytuacją :(

 • Krzysztof Kotarba