PADcast #241 – Wszystko-designer

PADcast #241

Robert Fijałkowski

Gra na (prawie) wszystkim, dba o społeczność tego miejsca :-). Znajdziesz mnie na Twitterze i .

Zobacz także:

 • Rudy_Rydz

  Wingsuit był już w FC3, ale tak naprawdę dopiero w 4 był znacznie częściej używany.
  Ja to bym chciał aby nowy Far Cry wrócił do korzeni serii i był liniową strzelanką na 10h z większymi mapami. Ja już mam dosyć FC w otwartym świecie bo oni znowu dowalą zbieranie skóry z pizdy białego jeżozwierza i kolejne wieże. TO JEST NUDNE. Ten kościół z wieżą w teaserze będzie tylko po to aby na nią wejść i zeskanować teren. Chciałbym się mylić, ale ta seria potrzebuje ogromnych zmian.
  Dawid, wolne to są pierwsze i drugie soulsy. Trzecie to taki mix, a BB jest bardzo szybkie w swojej rozgrywce.
  Do zobaczenia na Pixel Heaven.

  • Dzięki, że wróciłeś do nas :)

   • Rudy_Rydz

    Ja nigdzie nie uciekłem Robercie, jestem z wami od kilku ładnych lat. :)
    Tylko zwyczajnie lepiej/łatwiej było się udzielać na grupie co też czynię, ale w sumie jak sobie pomyślałem to feedback lepiej zostawiać na stronie.

    • Chodziło o posty z forum Poly :)

 • Vramin

  Destiny 2, mimo rozpaczliwego zaklinania rzeczywistości przez Roberta nie jest dodatkiem do jedynki. Dodatek to coś co rozszerza zawartość podstawową, a tu tej zawartości podstawowej (w domyśle zawartości Destiny Łan) nie ma.

  Oczywiście mogliby zrobić model jak w WoW, czyli podstawka i wydawane regularnie dodatki, ale powszechnie wiadomo że bungie reprezentuje corpogreed na poziomie absurdalnym. Premierowa cena dodatku do WoW oscyluje około 160 chyba złotych (proszę o poprawkę jeśli się pomyliłem) a wersja standardowa Destiny 2 na premierę ma kosztować 249 na płycie (znana sieć marketów) i 289 w cyfrze. Do tego dodadzą hurraoptymistyczny piar, jak bardzo są wszyscy tą grą podnieceni i sprzedaż poszybuje w górę. Jeszcze nigdy tak wielu nie dało tak niewiele zawartości za tak wiele środków finansowych. Jednym słowem bungie.

  Z drugiej jednak strony, jak patrzę na te filmiki, to ja to chcę. Destiny jeden kupiłem niedawno w wersji ze wszystkimi dodatkami za 99 chyba złotych, tak też planowałem kupić dwójkę. Nie chciałem się znów zawieść minimalną ilością zawartości i powtarzaniem tego samego ad mortem defecatum. Bo podejrzewam że tak będzie. I logika mówi nie, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Wiem. Ale ja chcę w to zagrać. Premiera Destiny 2 będzie poważnym testem dla mojego zdrowego rozsądku :))

 • Arczi

  W universum DC istnieją 52 równoległe ze sobą wymiary. W każdym wymiarze są Ci sami bohaterowie, lecz światy i charaktery bohaterów są zupełnie różne. Superman despota jest jednym z tych wymiarów.

 • Dziekoweczka za nagranie panowie

 • Patryk Ż.

  Ja mam takie pytanie (głównie do Piotra): skąd ta love-hate relation z Destiny? Jedziesz po tej grze jak po lysej kobyle, od góry do dołu, że to dlc i w ogóle wiadro pomyj. To jakbym ja miał takie zdanie o tej grze to choćby skały srały nie kupiłbym – i huk. A Piotr kupił i grał. I będzie zapewne grał. I przewali zapewne tam kilka setek godzin.
  Ja rozumiem to, że fajnie się strzela ale really?