PADcast #240 – Lekcja odrobiona

PADcast #240

Robert Fijałkowski

Gra na (prawie) wszystkim, dba o społeczność tego miejsca :-). Znajdziesz mnie na Twitterze i .

Zobacz także:

 • Krzysztof Kotarba

  Do hejtów na Sterlinga nie można podchodzić, to jest magnez albo raczej jego masa poroduje pole grawitacyjne, które ściąga wszystkich hejterów :D Lubię osobiście Jima bo poza swoimi odpałami prezentuje racjonalny i odschoolowy styl gracza, który nie chcę szitu, wciskania crapów i mikrotranzakcji za syf, a nie przeszkadz mu wsparcie devów co robią dobre gry.

  Miał być Combo Breaker ale nie da się zastopować przejść, tak płynnych i zabójczych jak T-1000

  Fajnie, że robią te remastery na PC… mój jedyny problem z Bayonettą to szybkość loadinów bo poćwiczyć combosów nie mogę bo za szybko się gra ładuje.

  ESO #nikogo bo giera jest lujowa jak cholera, walka jest miałka jak rozmoczona bułka.

  E3 od MS to odpalą YT z DF i już :D Tak na poważnie to chciałbym zobaczyć jak Scorpio podkręci w 60 fpsach i to będzie porównanie z multiplatformami gdzie ten scorpio będzie najlepszą konsolą do tego jeżeli nie chcesz budować sobie PC. Wiele osób ma już konsole no i dla zachodu kupno Scorpio nie będzie problemem.

  Zgadzam się z tym, że gry rywalizują o czas graczy nie koniecznie, o to która jest lepsza między sobą. Jak ja gram w Diabolo wieczorem to w tym czasie nie gram już w coś innego bo nie mam czasu, w weekend moge sobie pograć więcej. Na emeryturze jeżeli będzie coś takiego istniało jeszcze będę nadrabiać bo dziś nie ma wafla, żebym zagrał przynajmniej w 5 nowych gier, a wychodzi ich więcej.

 • Vramin

  To prawda, w Gosciu nie bylo o Nintedno ;))

 • Patryk Ż.

  9. Minuta-Komentarz Piotra o NFS2. Skislem :D

 • Patryk Ż.

  Najbardziej jajowy odcinek od jakiegoś czasu